Ana SayfaWeb Yazılım

Web yazılım hizmetleri kapsamında Türkiye’nin başta İstanbul, Ankara, Adana, Antalya ve İzmir gibi büyükşehirlerinin yanında tüm ülke geneli ve yurt dışında birçok ülkeye hizmet veriyoruz. Web yazılım fiyatları projenin kapsamına, istenen altyapı ve içeriklerine göre değişiklik göstermektedir. Size özel fiyat teklifi almak ve çalışmalarımızdan detaylı incelemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web yazılım dijital varlığınızın görünür hale gelmesi için gereken altyapının oluşmasını sağlar. Bir internet sitesinin tüm düzeni, kontrolleri, eklentileri web yazılım sayesinde dijital bir varlık kazanır. Bu yüzden de en iyi web yazılımına sahip olmanız gerekir.

İnternet sitenizin hatasız bir şekilde işlemesi, ihtiva ettiği her içeriği ve eklentiyi doğru şekilde çalıştırması için iyi bir web yazılım desteğine ihtiyacınız var. İnternet sitenizin altyapısını oluşturan bu hizmet tek seferlik olmakla da kalmayıp gerekli olan güncellemelerin yapılmasıyla kendini sürekli yenilemek de zorundadır.

Görünen ve Görenin Ötesi

Web yazılımı yalnızca bir altyapı çalışmasını içermez. Sitenizin doğru bir şekilde çağırılması, açılması ve çalışması için gerekli olan donanımı sağlamasının yanı sıra görünen kısmı için de belli başlı düzenlemeleri kapsar.

Kullanıcının web sitenize girdiği andan itibaren önüne çıkan her türlü yazılı ve görsel içerik, logo, ikonlar gibi birçok bileşenin doğru bir şekilde görüntülenmesi de iyi bir yazılım altyapısı ile mümkün olur. Bu sayede kullanıcının aramaları sonucunda sizinle buluşması mümkün olur.

Web sitenizin görünen kimliğinin yanı sıra kullanıcının web siteniz içerisinde gerçekleştireceği eylemlerin de doğru bir şekilde gerçekleşmesi gerekir. Günlük hayattaki pek çok işlemin gerçekleştirildiği web sitelerinde kullanıcıların yalnızca sayfalar arasında gezinmesi değil, yapabileceklerinin tümünü yapması gerekir.

İşletmenize özel olarak hızlı ve akıcı bir kullanıcı ilişkileri yönetimi sistemi(CRM) sizi daha üst noktalara çıkaracaktır. CRM‘ler her sektöre her iş koluna uygun olarak özel şekilde kurgulanır ve en hızlı şekilde yazılır.

CRM projeleri ile işletmenizin operasyon hacmini yükseltin ve hızlıca işlemlerinizi gerçekleştirin.

Çok Gelişmiş Bir Teknoloji

İnternetin ilk kullanıldığı yıllarda basit bir teknik altyapı ve arayüz kullanıcılar için yeterli oluyordu. Zaman içinde dijital varlık kazanan markalar, internetin sağladığı kolaylık ile pek çok hizmeti kullanıcıların parmaklarının ucuna taşıdılar. Bu yüzden de günümüzde artık pek çok işlem için internet erişimi olan bir cihaz yeterli oluyor.

Markanız, sektörünüz, ürün ya da hizmetleriniz ne olursa olsun basit bir altyapıdan çok daha fazlasına ihtiyacınız olabilir. HTML’in yanı sıra CSS, PHP, Javascript ve daha pek çok farklı web yazılımının kullanılmasının sebepleri de bundan kaynaklanıyor. Kullanıcıların üye girişi yapması, alışveriş yapması, form doldurması gibi pek çok yeni ve teknolojik gelişmenin adaptasyonu için ortaya çıkmış bu diller ile siz de iyi bir web yazılım hizmeti alabilirsiniz.

Adres:
Harbiye, Cumhuriyet Caddesi Hilton Oteli Giriş katı. No:50, 34367 Şişli/İstanbul
Bizi Takip Etmeyi Unutmayın
AVANTAGEHeadquarters
Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via empowerment.
OUR LOCATIONSWhere to find us?
GET IN TOUCHAvantage Social links
Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail.

SoftInova ©Tüm Hakları Saklıdır. 2020