SoftInova - İnovatif Yazılım ÇözümleriWeb Tasarım

Web tasarım hizmetleri kapsamında Türkiye’nin başta İstanbul, Ankara, Adana, Antalya ve İzmir gibi büyükşehirlerinin yanında tüm ülke geneli ve yurt dışında birçok ülkeye hizmet veriyoruz. Web tasarım fiyatları projenin kapsamına, istenen altyapı ve içerik sayfalarının tasarım ve adetlerine ve birçok web sitesi tasarım kriterlerine göre değişiklik göstermektedir. Size özel fiyat teklifi almak ve çalışmalarımızdan detaylı incelemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web tasarım yalnızca belli estetik kaygılar doğrultusunda göze hitap eden bir tasarım modelinin web sitelerine uygulanması anlamına gelmez. Web sitelerinin bütün bileşenlerinin estetik ve aynı zamanda kullanıcı deneyimine katkı sağalayacak belli ilkeler dahilinde oluşturulmasını gerektirir.

Günümüzde milyonlarca web sitesi var.  Rekabet oranı çok yüksek. Aynı sektörde yer alan yüzlerce marka arasından sıyrılmak için rekabet gücünüzü artıracak ayırıcı niteliklere ihtiyacınız var. İyi bir web tasarım sayesinde internet sitenizin rakipleri arasından sıyrılmasını sağlayabilirsiniz.

Eksiksiz ve İşlevsel Olmak

Web tasarm sadece rekabet gücünüzü artırmak, markanızı en iyi şekilde temsil etmek, ürün ve hizmetlerinizi doğru pazarlamak için bir araç değildir. Bunların hepsinin yanı sıra Google, Yandex, Bing ve diğer arama motorlarında üst sıralarda yer almanızı sağlayacak olan bir etkendir.

Web sitenizdeki renkler, görseller, içerikler için seçilen fontlar, genel düzen kullanıcının sitede daha fazla vakit geçirmesini sağlayacak şekilde tasarlanmalıdır. Bu da sitede kalma oranını artırarak arama motorlarının gözünde puan kazanmanızı sağlar.

Web Tasarımı Bileşenleri Nelerdir?

Bir web sitesine girdiğiniz zaman karşısınıza çıkan resimler, yazılar, butonlar, logolar, simgeler ve diğer tüm unsurlar web tasarımı bileşenleri arasında yer alır. Sitenizin altyapısı ne olursa olsun bu tasarıma ve düzen kurgusuna ihtiyacınız vardır.

Logo, ikon, buton ve diğer grafiklerin kalabalık yaratmayacak şekilde yerleştirilmesi, hem bribiri ile hem markanız ve sektörünüz ile uyumlu olabilecek bir renk paletinin seçilmesi, tasarım ya da görsel ile birlikte desteklenen açıklayıcı içeriklerin yerleştirilmesi, içerikler için “web-güvenli fontlar”ın seçilmesi gibi pek çok iş kalemi web tasarıma dahildir.

Ziyaretçilerinize İçin İdeali Sunmak

Web sitenizde gezinecek olan bir kullanıcının aradığını hızlı ve kolay bir şekilde bulması temelinde geliştirilen bu düzen marka kimliği, ürün ya da hizmet kapsamınız doğrultusunda belli pazarlama kriterlerine uygun olarak gelişitirilir.

İyi bir web tasarımı kullanıcıya güven de verir. Web sitenizin açıldığı andan itibaren kullanıcının karşısına çıkacak her sayfa iyi bir tasarıma sahip olduğu sürece kullanıcının ürün ya da hizmetlerinizi satın alması ya da sizinle iletişime geçmesi daha olası hale gelir.

Markanızı ileri taşıyacak, rekabet gücünüzü artıracak, satışlarınıza katkı sağlayacak bir web sitesi tasarımı için birlikte çalışmaya başlayabiliriz.

Web Tasarım Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yaptığımız web tasarım çalışmalarında SEO(Arama Motoru Optimizasyonu) ile ilgili teknik konulara dikkat ediyoruz. Hatta SEO konusunda çok iddiali davranarak yaptığımız web sitelerinin SEO skoru 100 üzerinden minimum 85 puan alabilecek şekilde planlayıp teslim ediyoruz.

Category: Web Tasarım

Yaptığımız tüm projelerde içeriğe göre yönetim paneli geliştirerek web sitesini yönetim panelli olarak hizmete açıyoruz. Böylelikle kullanıcı web sitesi üzerinde istediği zaman bize ihtiyaç duymadan güncelleme yapabilirsiniz.

Category: Web Tasarım

Web hosting (barındırma) ve domain tescil hizmeti veriyoruz. İşlemler yıllık veya birkaç yıllık yapılabiliyor. Gerekli takibi sağlayarak müşterimize durumla ilgili bilgi vererek gerekli uzatma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Category: Web Tasarım

Web tasarımı fiyatı işlenecek içerik, oluşturulacak sayfa sayısı ve yazılacak olan web sitesini yazılımına göre gün hesabı yapılarak fiyatlandırılır. Web sitesinde bulunacak olan dil seçenekleri, özel geliştirmeler, özel sayfa tasarımları gibi birçok kritere göre belirlenmektedir.

Category: Web Tasarım

Yapılan projeye göre web sitesi tasarım çalışmaları süresi değişmektedir. Standartlar dahilinde Kurumsal Web Tasarım çalışması yaklaşık 1 hafta içerisinde tamamlanabilmektedir. Bu süre içerisinde; web sitesi yönetim paneli ve mobil versiyonu çalışması da yapılmaktadır. Bazı projeler kapsamı itibari ile 2-3 ay sürebilmektedir.

Category: Web Tasarım

Load More

Adres:
Harbiye, Cumhuriyet Caddesi Hilton Oteli Giriş katı. No:50, 34367 Şişli/İstanbul
Bizi Takip Etmeyi Unutmayın
AVANTAGEHeadquarters
Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via empowerment.
OUR LOCATIONSWhere to find us?
GET IN TOUCHAvantage Social links
Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail.

SoftInova ©Tüm Hakları Saklıdır. 2020