SoftInova - İnovatif Yazılım ÇözümleriWeb Optimizasyon

SEO, arama motoru optimizasyonu anlamına gelir. Bu çalışma sayesinde internet sitelerinin arama motorlarında görünür olması ve arama sonuçlarında üst sıralarda yer alması sağlanır. Böylelikle de web optimizasyonu yani SEO çalışması yapan internet siteleri rekabet gücü de kazanmış olur.

Indexlenmiş olan ve bir arama sonucunda kullanıcının karşısına getirilen milyonlarca web sitesi var. Kullanıcılar ise yaptıkları aramalar sonucundan bu kadar fazla seçenekle karşılaşmalarına rağmen yalnızca ilk sayfadaki sonuçlara göz atıyorlar. Bu sebeple de marka, ürün ya da hizmetlerinizle ilgili bir arama yaptığınız zaman arama motorlarında üst sıralarda yer almanız internet sitenizin trafiğinin ve marka bilirliğinin artmasına yardımcı olur.

Web Sitesi Optimizasyonu ile Daha Fazla Kazanmak

SEO çalışması yapılmayan bir internet sitesinin organik ziyaretçi sayısının artması uzun vadede ve sürdürülebilir şekilde mümkün olmayabilir. Arama motorlarının belirlediği kriterlere uygun bir altyapıya sahip olmak, yine bu kriterlere uygun şekilde görsel ya da yazılı içerikler üretmek daha geniş bir kitleye hitap etmenizi sağlar.

Site trafiğinin ya da marka bilinirliğinin artmasının yanı sıra daha fazla satış yapmanız da mümkün olur. Kullanıcıların arama sonuçlarında yer alan web siteleri arasından üst sıralardakileri tercih etmesinin bir sebebi de güvenilirlik ilkesi olduğu için daha güvenilir bir platform olan bu web sitelerini tercih ederler.

Özellikle WordPress Optimizasyon konusunda Google’a özel geliştirmeler ve iyileştirmeler yapılmaktadır. SoftInova özellikle WordPress altyapısında uzman ekip ve tecrübesi ile web sitenizin skor değerlerini yükseltmekte ve özel araçlar ile Google Algoritmasına en uygun hale getirip sitenizi SEO uyumlu halde size teslim etmektedir.

Dijital Görünürlüğünüzü Doğru Yönetmek

Web sitesi optimizasyonu tek seferlik bir çalışmadan ibaret değildir. Her geçen gün artan rekabet oranı göz önüne alındığı zaman düzenli olarak yaptırılması gerekir. Bunun yanı sıra arama motorlarının belirlediği güncellemeler doğrultusunda da güncellenmelidir.

SEO çalışması hem site içi hem de site dışı olmak üzere iki şekilde yapılır. Site içi SEO çalışmaları sitenin altyapısından içeriğine kadar her aşamada ve tek tek sayfalarda yapılan çalışmalardır. Site dışı SEO çalışmaları ise arama motorlarının gözünde artı puan kazanmayı sağlayacak backlink gibi çalışmalardır.

Markanızın bilinirliğinin artması, satış oranlarınızın yükselmesi, arama motorlarının kriterlerine uygun bir imaja sahip olmanız dijital performansınızı da artırır. İyi bir SEO çalışması sayesinde harcayacağınız reklam maliyeti de azalır.

Siz de markanız için verimli bir SEO çalışma istiyorsanız hemen iletişime geçin.

Adres:
Harbiye, Cumhuriyet Caddesi Hilton Oteli Giriş katı. No:50, 34367 Şişli/İstanbul
Bizi Takip Etmeyi Unutmayın
AVANTAGEHeadquarters
Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via empowerment.
OUR LOCATIONSWhere to find us?
GET IN TOUCHAvantage Social links
Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail.

SoftInova ©Tüm Hakları Saklıdır. 2020