SoftInova - İnovatif Yazılım ÇözümleriWeb Güvenlik

Web güvenlik hizmeti sayesinde dijital varlığınızı, bunu oluşturan kodları, kullanıcılarınızın bilgisini koruma altına alabilirsiniz. Bu konuda güvenliği sağlamak için ise uzman bir hizmet almanız ve devamlı olarak bu güvenlik standartını sağlamanız gerekir.

Dijitalleşmenin artması ile data havuzu da çoğalıyor. Son yıllarda dataları çalmak ya da başka birtakım illegal girişimlerde bulunmak için pek çok kişi siber saldırılarda bulunuyor. Web güvenlik devlet kurum ve kuruluşlarına ait dijital varlıklarından bireysel markalara kadar her web sitesi için gün geçtikçe daha önemli bir ihtiyaç halinde geliyor.

Markanızı ve İtibarınızı Korumak

Web güvenliği markaya ait olan web sitesinin altyapısını oluşturan kodlara yapılan saldırıların önüne geçer. Bununla birlikte var olan açıkların tadil edilmesini ve herhangi bir zamanda meydana gelecek bir hasarın önüne geçmeyi sağlayacak birtakım çalışmaları kapsar.

Web sitenizin güvenilirliğinin sarsılması aynı zamanda itibarınızın da sarsılması anlamına gelir. Herhangi bir şekilde siber saldırıya maruz kalmış hiçbir internet sitesi kullanıcılar için tercih edilmez. Bununla birlikte arama motorları tarafından da eksi puan alması kaçınılmaz olur.

Her iki açıdan da bakıldığı zaman web güvenliğini sağlamak kesin olarak gereklidir. Kötü niyetli kişilerin markanıza, web sitenize ve web sitenizin kullanıcılarına vereceği hasarın önüne geçilmesi artık ticari bir sorumluluk kapsamında yer almaktadır.

Web Güvenliği ile Rahat Edin

Kötü yazılmış olan kodlardan kaynaklanan açıkların önüne geçmek, şifreleme ve veri güvenliğinin korunmak, yazılım altyapısındaki hataları giderme sayesinde web sitenizin daha güvenli bir hale gelmesi mümkündür. Böylelikle hem dijital kimliğinizi oluşturan kodların hem de sitenizdeki ziyaretçi bilgilerinin korunması mümkün olur.

Bununla birlikte yetki ve izin verme konularında hassasiyet geliştirecek bir düzenin kurulması da kesin olarak şarttır. Bu sayede herhangi bir kişinin güçlü bir erişimi olmasının ve zarar verme ihtimalinin önüne geçilir. Tüm bunlar için de web güvenliği alanındaki bir uzmanın yönlendirmeleri ve desteği gereklidir.

Siz de web sitenizin güvenli olmasını, korunmasını, gelen ziyaretçilerin zarar görmemesini istiyorsanız markanız için en iyisini seçmelisiniz. Web güvenliğiniz için hizmet alarak ticari varlığınızı ve itibarınızı dijitalde koruyabilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geçin.

Adres:
Harbiye, Cumhuriyet Caddesi Hilton Oteli Giriş katı. No:50, 34367 Şişli/İstanbul
Bizi Takip Etmeyi Unutmayın
AVANTAGEHeadquarters
Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via empowerment.
OUR LOCATIONSWhere to find us?
GET IN TOUCHAvantage Social links
Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail.

SoftInova ©Tüm Hakları Saklıdır. 2020