Kırklareli/Türkiye
Pzt - Cuma: 8.30 - 17.00
İletişime Geç
Pzt - Cuma: 8.30 - 17.00
SoftInova

Project Category: WordPress

defatcto teknoloji

Defacto Teknoloji

DeFacto’nun 2015 yılında kurduğu Defacto Teknoloji’ye ait ölçeklenebilir, yenilenebilir ve sürdürülebilir standartlara uygun web WordPress altyapısı ile tasarladık ve geliştirdik. Geliştirme aşaması 1 hafta sürmüştür. Bu süreç sonunda tamamlanan web sitesini ana alan adına taşıyarak kullanıma açtık.

Read More
inci-dis

İnci Diş SEO

İstanbul’da bulunan İnci Diş Hastaneleri’nin mevcut web sitesine SEO çalışması yapılmıştır. Arama motoru optimizasyonu süreci 6 ay sürmüştür. Bu süreç sonunda çalışma yapılan kelimelerde istenen trafikler elde edilmiştir.

Read More
zirve

Zirve Otomobil

Oto aksesuarlar satan Zirve Otomotiv için ürünlerinin tanıtımını yapabileceği bir web sitesi geliştirildi. Site WordPress altyapısı ile geliştirilmiştir ve yapımı 2 hafta sürmüştür.

Read More
viski kokteyl

Viski Kokteyl

Viski kokteyl sitesi kokteyl reçetelerinin paylaşıldığı bir tarif sitesidir. Yapımında WordPress altyapısı kullanılmıştır ve tamamlanması 1 ay sürmüştür. Farklı viski tarifleri denemek isteyenler için oldukça kullanışlı bir web sitesidir.

Read More
velovis

Velovis

Velovis şık ve gösterişli mücevherler satın alabileceğiniz e-ticaret altyapılı web sitesidir. Yapımında WordPress altyapısı kullanılmıştır. E-ticaret eklentisi olarak da Woocommerce kullanılmıştır. Sitenin yapımı 3 hafta sürmüştür.

Read More