Hakkımızda

SoftInova, şirketlere ve bireylere İnovatif Yazılım Çözümleri sunmaktadır. Profesyonel olduğu alanlarda kendini her zaman geliştirmeye ve müşterilerine kusursuz hizmeti sunmaya odaklanmış SoftInova, dilediğiniz tüm alanlarda yazılım tarafındaki partneriniz olmaya aday!

İyi bir web sitesinin hangi özellikleri taşıması gerektiğini iyi biliyoruz! İhtiyaçlarınıza ve teknolojik alt yapı tercihlerinize uygun planlama ile başlayan Web Tasarım ve Yazılım süreçleri, E-Ticaret sistemleri, CRM Projeleri ve dilerseniz SEO, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Çözümleri gibi kapsayıcı hizmetlerle sürdürülebilir.

Bu noktada tek yapmanız gereken ihtiyacınızı ve işinizi hangi noktaya taşımak istediğinizi bizimle paylaşmak! Gerisi uzman ekibi ile Softinova’ya emanet!

01
Bütünlük

Tüm projelerimiz kontrol listesi ile ilerler. Böylece projemizde bütünlük sağlarız. Projeniz işletmenizin bir parçası olur.

02
Verimlilik

Projelerimiz güncel teknolojiler ile titizlikle temiz kod ile yazılır. Bu düzeyde hayata geçirdiğimiz tüm projeler %100 verimlilik ile çalışır.

03
Güvenilirlik

Projelerimizi kodlarken güncel güvenlik risklerini analiz edip yapılabilecek tüm geliştirmeleri yapıyoruz.

Sitenizin Durumunu Öğrenin