Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

E-Ticaret Sitesi Yazılımları

Bir e-ticaret sitesi sizin dünyaya açılmanızı sağlayabilir. Basit bir web sitesi gibi görünse de markanızın tüm dünyadaki insanlara ulaşmasını ve hayallerinizin ötesinde bir kitleye sahip olmanızı sağlıyor. 

Alışveriş yapmayı hepimiz çok severiz. Herkesin sevdiği marka farklı olsa da beğenilen bu mağazaların sterili ulaşılabilir ve kullanım kolaylığı gibi ortak özellikleri vardır. Tüm ürünlerin iç içe geçtiği katlanmamış kıyafetler ve kirli bir ortamdan hiçbirimiz alışveriş yapmayız. İşte internetteki kimliğinizi taşıyan e-ticaret siteniz de tüm bu özellikleri barındırmalıdır. 

E-Ticaret Çok Kanallı Bir Satış Stratejisidir.

SoftInova olarak sizlere kullanıcı deneyimine göre tasarlanan son derece kullanışlı web siteleri tasarlıyoruz. Ürünleriniz için; ​özelliklerini kolay bir şekilde uygulayabileceğiniz sistemler kullanıyoruz. WordPress gibi hazır sistemlerin yanında özel yazılım ile tasarımından kodlamasına her şeyi sizlerin isteklerine göre hazırlıyoruz. Özel yazılım sitede her türlü değişimin kod ile yapıldığını ve bunun için de yazılımcıya bağlı kalındığını düşünebilirsiniz fakat biz e-ticaret sitenizi sizlere teslim ederken hiçbir yazılımcıya bağlı kalmadan düzenlemeler yapabildiğiniz bir yönetim paneli hazırlıyoruz. Bu panel sayesinde ürünleriniz için yukarda saydığım özelliklere ek olarak sayfa ekleme, çıkarma, menü düzenleme gibi türlü değişimleri de kolayca yapabileceksiniz. Düzenli toplantılar ile istenen sistemin oluşum aşamasını sizlere sunuyoruz. Sizlerden aldığımız geri dönüşler ile eğer ihtiyaç varsa revizeye gidilir, revizler sonrasında siteye onay verdiğinizde sizlere panel kullanım eğitimi veriyoruz. Eğitim süreci bittiğinde de site + yönetim paneli + eğitim videoları ile sizleri e-ticaret serüveninizle baş başa bırakıyoruz.
01
01
Anlamlı Bağlantılar

Tüm işleri, notları, dosyaları, siparişleri, teklifleri müşteri ile bağlantılı bir şekilde yönetin. Satış temsilcilerinizin bir bilgiye hızlıca sahip olması müşterilerizin hizmet kalitenizi anlamına yardımcı olacaktır.

02
02
Ekip Yönetimi

İş yönetimi ile ekibinizi takip edebilir ve gereken tüm görevleri atayabilir, durumlarını takip edebilirsiniz. Bu sayede yönetilebilir, sistemli ve süreci sağlıklı ilerlediğinden emin olabilirsiniz.

03
03
Planlama

Müşterilerizin isteklerini hızlıca planlayabilir ve görevleri paylaştırarak hızlı çözümler üretebilirsiniz. Planlama aşamalarına Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) yazılımınız ile sistemli ve pratik bir şekilde süreç yönetimi yapabilirsiniz.

04
04
Kolay Ulaşım

Önceden yapılan işleri, geçmişe dönük raporlara hızlıca ulaşıp süreci planlayabilir, yönlendirebilir ve değişikler için ekibinizle paylaşabilirsiniz.

Teklif Alın


    İletişime Geç
    1
    Destek Hattı
    SoftInova ile iletişime geçmek için hemen bu mesajı yanıtlayın.