Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

CRM Çözümleri

Satış ve pazarlama faaliyetleriniz için bir web sitesinden daha fazlasına ihtiyacınız var.
CRM yani Müşteri İlişkileri Yönetimi yazılımları güçlü bir teknik altyapı, pazarlama, satış, servis ve istenilen özelliklere göre değişkenlik gösteren yeteneklerden oluşan yazılımlardır.

4 Adımda Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM)

01
01
Anlamlı Bağlantılar

Tüm işleri, notları, dosyaları, siparişleri, teklifleri müşteri ile bağlantılı bir şekilde yönetin. Satış temsilcilerinizin bir bilgiye hızlıca sahip olması müşterilerizin hizmet kalitenizi anlamına yardımcı olacaktır.

02
02
Ekip Yönetimi

İş yönetimi ile ekibinizi takip edebilir ve gereken tüm görevleri atayabilir, durumlarını takip edebilirsiniz. Bu sayede yönetilebilir, sistemli ve süreci sağlıklı ilerlediğinden emin olabilirsiniz.

03
03
Planlama

Müşterilerizin isteklerini hızlıca planlayabilir ve görevleri paylaştırarak hızlı çözümler üretebilirsiniz. Planlama aşamalarına Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) yazılımınız ile sistemli ve pratik bir şekilde süreç yönetimi yapabilirsiniz.

04
04
Kolay Ulaşım

Önceden yapılan işleri, geçmişe dönük raporlara hızlıca ulaşıp süreci planlayabilir, yönlendirebilir ve değişikler için ekibinizle paylaşabilirsiniz.

Teklif Alın


    İletişime Geç
    1
    Destek Hattı
    SoftInova ile iletişime geçmek için hemen bu mesajı yanıtlayın.